Alia Sultan Mardin Dibek Kahvesi 250 g Paket

66.40 TL

Koli
 
1 Koli toplam 24 ürün içerir.
Stokta 27 Koli mevcut. Her Koli 24 ürün içerir.

Otantik ve Geleneksel Zengin Lezzet - Yapay Tatlandırıcı İçermez - Salep, Türk Kahvesi ve Mahlep Olmak Üzere 6 Farklı Bileşen İçerikli

Satıcı
Arnas Tarım
Marka
Alia Sultan
Barkod
8681925455803
Depo
Istanbul

Toptan Alia Sultan Mardin Dibek Kahvesi 250 g Paket satışı ve Kahve kategorisine özel ürünler Alia Sultan ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

☕ DİBEK KAHVESİ: Dibek Kahvesi, kavrulmuş kahve çekirdeklerinin dibekte taşında dövülmesi ve yumuşak tadlı çeşitli baharatların karıştırılması ile oluşur. Dibek, taş veya tahtadan yapılmış büyük bir sarımsak döveci gibidir ve genellikle tahıl ve benzerlerini öğütmek için kullanılır.


💖 6 FARKLI MALZEME: Alia Sultan Dibek Kahvesi, Türk kahvesi, menengiç, kakule, krema, salep ve mahlep olmak üzere 6 farklı malzemeden oluşmaktadır. Ürünümüz hiçbir katkı maddesi içermez, %100 doğal bitkilerden ve Türk kahvesinden oluşur.


😋 SÜTLÜ KAHVE GİBİ LEZZETLİ: Dibek kahvesi geleneksel Türk kahvesinden farklıdır. Örneğin Türk kahvesinin rengi koyu iken dibek kahvesinin rengi daha açıktır. Kahve taneleri Türk kahvesi kadar ince değildir. Dibek kahvesi daha iri tanelidir. Tadına gelince, Türk kahvesi kadar yoğun değil, sütlü kahvenin tadına benzer.


☕ HAZIRLANIŞI: Bir kahve fincanı su veya sütü (8 cl) bir cezveye dökün. Bir tatlı kaşığı kahve ekleyin. İsteğe bağlı olarak şeker ekleyin ve iyice karıştırın. Tencereyi kısık ateşte köpürene kadar ısıtın. Köpürdükten sonra bardağınıza dökün.

Özellikler

Raf Ömrü (Ay) 24 months
Saklama Koşulları Store tightly closed in a cool and dry place.
Net Ağırlık 250 g
Brüt Ağırlık 250 g
Paketleme Plastik çanta
İçindekiler 100% Arabica Turkish Coffee, terenbinth, cardamom, coffee cream, cocoa
Menşei Türkiye

Değerlendirmeler

Henüz hiç yorum yok.