Alia Sultan Mardin Dibek Kahvesi 250 g Paket

38.90 TL

Bu ürün stoklarımızda kalmamıştır

Otantik ve Geleneksel Zengin Lezzet - Yapay Tatlandırıcı İçermez - Salep, Türk Kahvesi ve Mahlep Olmak Üzere 6 Farklı Bileşen İçerikli

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
Alia Sultan
Model
TMDC250G
Barkod
8681925455803

Toptan Alia Sultan Mardin Dibek Kahvesi 250 g Paket satışı ve Kahve kategorisine özel ürünler Alia Sultan ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

1212

Açıklama

☕ DİBEK KAHVESİ: Dibek Kahvesi, kavrulmuş kahve çekirdeklerinin dibekte taşında dövülmesi ve yumuşak tadlı çeşitli baharatların karıştırılması ile oluşur. Dibek, taş veya tahtadan yapılmış büyük bir sarımsak döveci gibidir ve genellikle tahıl ve benzerlerini öğütmek için kullanılır.


💖 6 FARKLI MALZEME: Alia Sultan Dibek Kahvesi, Türk kahvesi, menengiç, kakule, krema, salep ve mahlep olmak üzere 6 farklı malzemeden oluşmaktadır. Ürünümüz hiçbir katkı maddesi içermez, %100 doğal bitkilerden ve Türk kahvesinden oluşur.


😋 SÜTLÜ KAHVE GİBİ LEZZETLİ: Dibek kahvesi geleneksel Türk kahvesinden farklıdır. Örneğin Türk kahvesinin rengi koyu iken dibek kahvesinin rengi daha açıktır. Kahve taneleri Türk kahvesi kadar ince değildir. Dibek kahvesi daha iri tanelidir. Tadına gelince, Türk kahvesi kadar yoğun değil, sütlü kahvenin tadına benzer.


☕ HAZIRLANIŞI: Bir kahve fincanı su veya sütü (8 cl) bir cezveye dökün. Bir tatlı kaşığı kahve ekleyin. İsteğe bağlı olarak şeker ekleyin ve iyice karıştırın. Tencereyi kısık ateşte köpürene kadar ısıtın. Köpürdükten sonra bardağınıza dökün.

Özellikler

Brüt Ağırlık 250.00 g
Net Ağırlık 250.00 g
Paketleme Plastik çanta
İşlem Türü El yapımı, Geleneksel
Orijin Türkiye
Kırılabilir Hayır
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Boyut 23 cm (height) x 11 cm (length) x 6 cm (width)
Saklama Koşulları Store tightly closed in a cool and dry place.
İçindekiler 100% Arabica Turkish Coffee, terenbinth, cardamom, coffee cream, cocoa

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.