İskele Kuru İncir 500 g

78.90 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Bu ürün stoklarımızda kalmamıştır

Doğal Kuru İncir - Katkı Maddesi İçermez - Doğal Tatlı Atıştırmalık - Doğal Lif Kaynağı - Veganlara Uygun - Besleyici - Lezzetli

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
Iskele
Barkod
8683255409006
Depo
New Jersey

Toptan İskele Kuru İncir 500 g satışı ve Kuru Meyveler kategorisine özel ürünler Iskele ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

:seedling: KÖKENİ: İskele Kuru İncir için Türkiye'nin Ege Bölgesi'nde yetiştirilen kaliteli incirleri yüksek hijyenik koşullarda kurutuyoruz.

:sun_with_face: NEDEN KURU İNCİR: İncir yemek çok keyiflidir ancak taze inciri mevsimi dışında bulmak ve uzun süre saklamak zordur. Bu nedenle, incir kurutulur ve 12 ay kullanım için uygun hale getirilir. Böylece bu muhteşem yiyeceği yılın sadece birkaç haftasında değil, tüm günlerinde yeme şansına sahip oluruz.

:yum: LEZZETLİ: İskele’de içinin balı bol, ince kabuklu ve lokum kıvamında olan kuru incirleri paketleyip sizlere sunuyoruz. Türkiye’nin Ege Bölgesi’nden gelen, hiçbir kimyasal gübreleme ve ilaçlama yapılmadan doğal yollarla yetiştirilmiş incirleri seçiyoruz. Ürünümüz hiçbir katkı maddesi içermez. İncirlerimiz geleneksel ve doğal bir yöntemle güneşte kurutulmuştur.

:fork_and_knife: KULLANIM: Kuru incirleri sağlıklı ve lezzetli bir atıştırmalık ve meze olarak ara öğünlerde veya yemeklerden önce tüketebilirsiniz. Ya da tuzlu ve tatlı tariflerinde kullanabilirsiniz. Örneğin, olağanüstü bir tadım deneyimi için kuru inciri, keçi peyniri ve karamelize soğanla eşleştirmeyi deneyin! Ayrıca ekmek, kek ve bisküvi yapımında kullanabilir veya pirinç yemeklerine doğrayarak etle servis edilebilirsiniz.

Özellikler

Brüt Ağırlık 570.00 g
Net Ağırlık 500.00 g
Paketleme Box
Orijin Türkiye
Kırılabilir No
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Boyut 22 x 14 x 3h cm

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.