İskele Kuru İncir 300 g

53.20 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Bu ürün stoklarımızda kalmamıştır

%100 Doğal Kuru İncir - Katkı Maddesi İçermez - Doğal Tatlı Atıştırmalık - Doğal Lif Kaynağı - Veganlara Uygun - Besleyici - Lezzetli

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
Iskele
Barkod
8683655320321
Depo
Istanbul

Toptan İskele Kuru İncir 300 g satışı ve Kuru Meyveler kategorisine özel ürünler Iskele ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

:seedling: KÖKENİ: İskele Kuru İncir için Türkiye'nin Ege Bölgesi'nde yetiştirilen kaliteli incirleri yüksek hijyenik koşullarda kurutuyoruz.

:stethoscope: SAĞLIKLI: Kuru incir, kas fonksiyonlarımızı pozitif yönde etkileyecek potasyum minerali içerir. Lif bakımından zengindir ve K vitamini, kalsiyum, magnezyum, bakır ve manganez kaynağıdır. Ayrıca bir tür antioksidan olan fenolik bileşiklere de sahiptir. Ürünümüz doğal olarak kurutulmuş ve özenle seçilmiş incirlerden oluşur. Hiçbir katkı maddesi içermediğini temin ederiz.

:sun_with_face: NEDEN KURU İNCİR: İncir yemek çok keyiflidir ancak taze inciri mevsimi dışında bulmak ve uzun süre saklamak zordur. Bu nedenle, incir kurutulur ve 12 ay kullanım için uygun hale getirilir. Böylece bu muhteşem yiyeceği yılın sadece birkaç haftasında değil, tüm günlerinde yeme şansına sahip oluruz.

:yum: LEZZETLİ: İskele’de içinin balı bol, ince kabuklu ve lokum kıvamında olan kuru incirleri paketleyip sizlere sunuyoruz. Türkiye’nin Ege Bölgesi’nden gelen, hiçbir kimyasal gübreleme ve ilaçlama yapılmadan doğal yollarla yetiştirilmiş incirleri seçiyoruz. Ürünümüz hiçbir katkı maddesi içermez. İncirlerimiz geleneksel ve doğal bir yöntemle güneşte kurutulmuştur.

:fork_and_knife: KULLANIM: Kuru incirleri sağlıklı ve lezzetli bir atıştırmalık ve meze olarak ara öğünlerde veya yemeklerden önce tüketebilirsiniz. Ya da tuzlu ve tatlı tariflerinde kullanabilirsiniz. Örneğin, olağanüstü bir tadım deneyimi için kuru inciri, keçi peyniri ve karamelize soğanla eşleştirmeyi deneyin! Ayrıca ekmek, kek ve bisküvi yapımında kullanabilir veya pirinç yemeklerine doğrayarak etle servis edilebilirsiniz.

Özellikler

Brüt Ağırlık 323.00 g
Net Ağırlık 300.00 g
Paketleme Vacuum pack
Orijin Türkiye
Kırılabilir No
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Boyut 15.5 x 9.3 x 3.6h cm

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.