Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı 2 L Teneke

532.30 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 4 ürün içerir.
Stokta 2500 Koli mevcut. Her Koli 4 ürün içerir.

Erken Hasat - Soğuk Sıkım - 2021 Yılı Londra Zeytinyağı Yarışması Kalite Ödülü - Asitlik %0.3-0.6 - Yüksek Fenolik - Vegana Uygun - Tek Orjinli

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
Riccolivo
Barkod
8681967076042
Depo
Istanbul

Toptan Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı 2 L Teneke satışı ve Zeytinyağı kategorisine özel ürünler Riccolivo ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🍽️ LEZZET & KULLANIM: Yüksek polifenol içeriği ve dolayısıyla yüksek antioksidan stabilitesine sahip olması nedeniyle damakta ve boğazda hafif acımtırak ve taze bir lezzet bırakır. Riccolivo Premium %100 Natürel Sızma Zeytinyağı salata, yemek, yemek sosları, marinasyon işlemi ve terbiye hazırlamada kullanılabildiği gibi doğrudan da tüketime uygundur.


🍈 %100 NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI: Kaz Dağları’nda yetişen zeytin ağaçlarından olgunlaşmamış fakat yüksek polifenol içeriğinden dolayı antioksidan özelliklere sahip yeşil zeytinler el ile hasat edilir. Yüksek iyotlu deniz esintileri ile zengin ve verimli topraklara sahip olan Kaz Dağları, oksijen oranının en yüksek olduğu noktalardan biri olarak tüm dünyada ünlüdür.


🤩 HIZLI SOĞUK SIKIM: Premium kalitede natürel sızma zeytinyağı elde etmek için hasattan sonra zeytinler kısa süre içinde soğuk sıkım tesislerine getirilir. Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı, zeytinin içeriğindeki E vitamini, K vitamini ve polifenoller gibi bileşenleri korumak için soğuk sıkım işlemi ile elde edilir.


📜 RICCOLIVO SERTİFİKALIDIR: Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı üretiminin her aşaması yüksek kalitemizi korumak ve devam ettirmek için kontrol edilmektedir. 


🏆 ÖDÜLLER: Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı, 2021 Londra Zeytinyağı Yarışması’nda bronz madalya kazanarak, sektördeki kalitesini garantilemiştir.
 

Özellikler

Brüt Ağırlık 2.04 kg
Net Ağırlık 1.82 kg
Paketleme Tin
Hacim 2.00 l
Zeytinyağı Çeşidi Premium natürel sızma zeytinyağı
İşlem Türü Virgin, Cold process
Yağ Saflığı % 100
Orijin Türkiye
Kırılabilir No
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Boyut 9.1 x 14.8 x 19h cm
İçindekiler Extra virgin olive oil
% of max. acidity level 0.8

Değerlendirmeler

user-image
Liam McMillian

bu zeytinyağı çok lezzetli ve zengin bir tada sahiptir

"this olive oil is very tasty and has a rich flavor"

Google ile çevrildi
14.09.2023 13:18
user-image
Yağız Güler

şu meşhur zeytinyağıyı bi kullandım süper bi tat söz konusu değil ama iyi

14.09.2023 13:18