Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml

154.60 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 833 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

Erken Hasat - Soğuk Sıkım - 2021 Yılı Londra Zeytinyağı Yarışması Kalite Ödülü - Asitlik %0.3-0.6 - Yüksek Fenolik - Veganlara Uygun - Tek Orijinli

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
Riccolivo
Barkod
8681967076011
Depo
Istanbul

Toptan Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml satışı ve Zeytinyağı kategorisine özel ürünler Riccolivo ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🍽️ LEZZET & KULLANIM: Yüksek polifenol içeriği ve dolayısıyla yüksek antioksidan stabilitesine sahip olması nedeniyle damakta ve boğazda hafif acımtırak ve taze bir lezzet bırakır. Riccolivo Premium %100 Natürel Sızma Zeytinyağı salata, yemek, yemek sosları, marinasyon işlemi ve terbiye hazırlamada kullanılabildiği gibi doğrudan da tüketime uygundur.


🍈 %100 NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI: Kaz Dağları’nda yetişen zeytin ağaçlarından olgunlaşmamış fakat yüksek polifenol içeriğinden dolayı antioksidan özelliklere sahip yeşil zeytinler el ile hasat edilir. Yüksek iyotlu deniz esintileri ile zengin ve verimli topraklara sahip olan Kaz Dağları, oksijen oranının en yüksek olduğu noktalardan biri olarak tüm dünyada ünlüdür.


🤩 HIZLI SOĞUK SIKIM: Premium kalitede natürel sızma zeytinyağı elde etmek için hasattan sonra zeytinler kısa süre içinde soğuk sıkım tesislerine getirilir. Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı, zeytinin içeriğindeki E vitamini, K vitamini ve polifenoller gibi bileşenleri korumak için soğuk sıkım işlemi ile elde edilir.


📜 RICCOLIVO SERTİFİKALIDIR: Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı üretiminin her aşaması yüksek kalitemizi korumak ve devam ettirmek için kontrol edilmektedir.


🏆 ÖDÜLLER: Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı, 2021 Londra Zeytinyağı Yarışması’nda bronz madalya kazanarak, sektördeki kalitesini garantilemiştir.
 

Özellikler

Brüt Ağırlık 904.00 g
Net Ağırlık 455.00 g
Paketleme Glass bottle
Hacim 500.00 ml
Zeytinyağı Çeşidi Premium natürel sızma zeytinyağı
İşlem Türü Virgin, Cold process
Yağ Saflığı % 100
Orijin Türkiye
Kırılabilir Yes
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Boyut Ø 6.31 cm; h 31.3 cm
İçindekiler Extra virgin olive oil
% of max. acidity level 0.8

Değerlendirmeler

user-image
Canan Alioğlu

harika bir yağ, çok güzel kokuyo ve tadı da güzel, tavsiye ederim

14.09.2023 13:18