Riccolivo Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı Turuncu (Meyvemsi) 750 ml

243.80 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 833 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

Riccolivo Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı Turuncu (Meyvemsi) 750 ml Cam Şişe - Lezzetini Koruyan Meyvemsi Zeytinyağı - Soslarınızda Meyvemsi Tadın Keyfini Çıkarın - Erken Hasat

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
Riccolivo
Barkod
8683655320383
Depo
Istanbul

Toptan Riccolivo Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı Turuncu (Meyvemsi) 750 ml satışı ve Zeytinyağı kategorisine özel ürünler Riccolivo ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🍽️ LEZZET & KULLANIM: Natürel sızma zeytinyağı bizlere çok çeşitli tatlar sunabilir. Kaç çeşit lezzeti tanıyabilirsiniz? Zeytinyağının tadını, damağımızda ayırt ederiz. Tatlı ve hafif acı olabilir. Ve farklı yoğunluklarda: hafif, orta veya yoğun. Lezzetini koruyan meyvemsi zeytinyağıdır. Soslarınızda meyvemsi tadın keyfini çıkarın.


🍈 %100 NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI: Kaz Dağları’nda yetişen zeytin ağaçlarından olgunlaşmamış fakat yüksek polifenol içeriğinden dolayı antioksidan özelliklere sahip yeşil zeytinler el ile hasat edilir. Yüksek iyotlu deniz esintileri ile zengin ve verimli topraklara sahip olan Kaz Dağları, oksijen oranının en yüksek olduğu noktalardan biri olarak tüm dünyada ünlüdür.


🤩 HIZLI SOĞUK SIKIM: Premium kalitede natürel sızma zeytinyağı elde etmek için hasattan sonra zeytinler kısa süre içinde soğuk sıkım tesislerine getirilir. Riccolivo Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı Turuncu (Meyvemsi), zeytinin içeriğindeki E vitamini, K vitamini ve polifenoller gibi bileşenleri korumak için soğuk sıkım işlemi ile elde edilir.


📜 RICCOLIVO SERTİFİKALIDIR: Riccolivo Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı Turuncu (Meyvemsi) üretiminin her aşaması yüksek kalitemizi korumak ve devam ettirmek için kontrol edilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz bağımsız akredite laboratuvarlar tarafından analiz edilmekte ve onaylanmaktadır.

Özellikler

Brüt Ağırlık 1.23 kg
Net Ağırlık 750.00 g
Paketleme Glass bottle
Hacim 750.00 ml
Zeytinyağı Çeşidi Premium natürel sızma zeytinyağı
İşlem Türü Cold process
Orijin Türkiye
Raf Ömrü (Ay) 24 months
İçindekiler Extra Virgin Olive Oil

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.