The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 680 g Cam Kavanoz

62.70 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 125 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

2XL-L (181-230 adet/kg) - Çekirdeksiz - Salamura - Kuzey Ege Bölgesi Zeytinleri - Antioksidanca Zengin - Yüksek Miktarda E vitamini

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8681967076875
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 680 g Cam Kavanoz satışı ve Zeytin kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🌱 KAYNAK: Yeşil zeytin, kırmızı biber ve tuzun mükemmel kombinasyonu ile The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin üretilmiştir. Kuzey Ege Bölgesi’nden gelen yeşil zeytinler içeriğindeki yüksek besleyici öğeler, polifenoller ve antioksidan özelliği sebebiyle tüm dünyada büyük bir rağbet görmektedir.


😍 KALİTE: Türkiye’nin Ege Bölgesi’ndeki verimli topraklarında yetişen zeytinler dikkatli bir şekilde toplanır ve sofranıza ulaştırılır.


😋 AROMA & KULLANIM: The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin, ekşimsi ve tuzlu tadı ile kırmızı biberin aromasını içine alan oldukça karakteristik ve leziz bir üründür. The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin’i kahvaltılarda, salatalarda veya diyet yemeklerinin yanında atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Aynı zamanda veganlar ve vejetaryenlar içinde uygundur.


🍀 DOĞAL: The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin hijyenik koşullar altında üretildiğinden dolayı, içerisindeki vitaminleri, mineralleri ve antioksidan özelliğini korumaktadır.

Özellikler

Brüt Ağırlık 1.03 kg
Net Ağırlık 680.00 g
Zeytin Çeşidi Kırmızı biber dolgulu yeşil zeytin
Paketleme Mason kavanozu
Orijin Türkiye
Kırılabilir Evet
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Boyut 14.5 cm (height) x 27.5 cm (width) x 36.8 cm (depth)
İçindekiler Water, salt, Green olives filled with red pepper (11% red pepper), acidity regulator (citric acid, lactic acid), firming agent (calcium chloride), antioxidant (ascorbic acid)

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.