The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin 700 g Cam Kavanoz

58.20 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 123 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

6XL-5XL (111-140 adet/kg) - Çekirdekli - Salamura - Kuzey Ege Bölgesi Zeytinleri - Antioksidanca Zengin - Yüksek Miktarda E vitamini

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8681967076851
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin 700 g Cam Kavanoz satışı ve Zeytin kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🌱 KAYNAK: Yeşil zeytin ve tuzun muhteşem birleşimi. Kuzey Ege Bölgesi'nden gelen yeşil zeytinler, yüksek besin değerleri ile tüm dünyada yoğun talep görmektedir. Polifenoller ve antioksidanlar açısından zengindir.


😍 KALİTE: Türkiye'nin Kuzey Ege kıyılarının bereketli topraklarında yetişen özel zeytinler özenle toplanır, hijyenik koşullarda üretilir ve özenle ve sevgiyle sofralarınıza ulaştırılır.


😋 LEZZET & KULLANIM: The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin, tuzlu ve ekşi tadı ile karakteristik bir tada sahiptir. Yeşil zeytini kahvaltıda, salatalarınıza sos olarak veya sağlıklı beslenmenizde ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Veganlar için uygundur.


🍀 DOĞAL: The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin, hijyenik koşullarda üretildiğinden vitamin, mineral ve antioksidan özelliklerini korur.

Özellikler

Brüt Ağırlık 1.06 kg
Net Ağırlık 700.00 g
Zeytin Çeşidi Green whole olives
Paketleme Mason jar
Orijin Türkiye
Kırılabilir Yes
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Boyut 14.2 cm (height) x 8.97 cm (width) x 8.97 cm (depth)
İçindekiler Water, salt, acidity regulator (citric acid, lactic acid), firming agent (calcium chloride), antioxidant (ascorbic acid), green olives

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.