The Mill Kırma Yeşil Zeytin 350 g Cam Kavanoz

33.50 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 20 ürün içerir.
Stokta 118 Koli mevcut. Her Koli 20 ürün içerir.

4XL (141-160 adet/kg) - Çekirdekli - Salamura - Kuzey Ege Bölgesi Zeytinleri - Vitamin, Mineral ve Antioksidanca Zengin - Veganlara Uygun

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8683655320130
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Kırma Yeşil Zeytin 350 g Cam Kavanoz satışı ve Zeytin kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🌱 KAYNAK: Yeşil zeytin, tuz ve limonun muhteşem uyumu. Kuzey Ege Bölgesi'nden gelen yeşil zeytinler, yüksek besin değerleri ile tüm dünyada yoğun talep görmektedir. Polifenoller ve antioksidanlar açısından zengindir.


😍 KALİTE: Türkiye'nin Kuzey Ege kıyılarının bereketli topraklarında yetişen özel zeytinler özenle toplanır, hijyenik koşullarda üretilir ve sofralarınıza ulaştırılır.


😋 LEZZET & KULLANIM: The Mill Kırma Yeşil Zeytin, tuzlu ve ekşi tadı ile karakteristik bir tada sahiptir. Yeşil zeytini kahvaltıda, salatalarınıza sos olarak veya sağlıklı beslenmenizde ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Veganlar için uygundur.


🍀 DOĞAL: The Mill Kırma Yeşil Zeytin, hijyenik koşullarda doğal olarak üretildiği için vitamin, mineral ve antioksidan özellikleri korunur.
 

Özellikler

Brüt Ağırlık 564.00 g
Net Ağırlık 350.00 g
Zeytin Çeşidi Cracked green olives
Paketleme Mason jar
Orijin Türkiye
Raf Ömrü (Ay) 24
Boyut 7.0 cm; h 13.0 cm

Değerlendirmeler

user-image
Emir Yıldız

Zeytinleriniz güzel, lezzetli. Biraz daha büyük boyutlu olsalar iyi olurdu.

19.09.2023 14:40