The Mill Gurme Acuka Acı Kahvaltılık 320 g Cam Kavanoz

69.80 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 128 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

Domates ve Acı Biber Salçası, Sarımsak, Baharat, Ceviz ve Zeytinyağı İçerikli - Kahvaltı ve Hamur İşleri İçin Uygun - Doğal - Pastörize

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8681967076196
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Gurme Acuka Acı Kahvaltılık 320 g Cam Kavanoz satışı ve Gurme kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

👩🏻‍🍳 ÜRETİM: Taze yaz domatesleri ve etli kapya biberleri özenle seçilir ve yüksek hijyen koşulları altında salça haline getirilir. The Mill uzman ekipleri tarafından hazırlanan cevizler, doğal nar ekşisi, taze sarımsak ve baharat karışımı ile harmanlanır. Son olarak bu karışım zeytinyağında bekletilir.


🍽️ KULLANIMI: The Mill Gurme Acuka, kokusu ve eşsiz tadı ile sizi kahvaltı sofralarınızda bekliyor. Yoğun kıvamından dolayı ekmek ve cipslerin üzerine sürülerek tüketime çok uygundur. Acukayla makarna ve pizzalarınız için soslar hazırlayabilir, acukayı hamur işlerinize lezzet arttırıcı olarak ekleyebilirsiniz.


🌿 VEGANLAR İÇİN İDEAL: The Mill Gurme Acuka, domates salçası, acı biber salçası, sarımsak, baharatlar, ceviz ve doğal zeytinyağının en doğal birleşimidir. The Mill Gurme Acuka'nın meşhur acılığı, doğal içeriklerinden gelir ve ürünümüz vejetaryenler ve veganlar için oldukça uygundur.


👨🏻‍🌾 KALİTE: Ürünümüz herhangi bir kıvam arttırıcı, yapay tatlandırıcı veya renklendirici içermez.

Özellikler

Brüt Ağırlık 520.00 g
Net Ağırlık 320.00 g
Paketleme Mason jar
Orijin Türkiye
Kırılabilir Yes
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Boyut Ø 8.66 cm; h 7.6 cm
İçindekiler Olive oil, Tomato paste, pepper paste, natural pomegranate syrup, walnut, various spices, garlic

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.