The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin 450 gr cam kavanoz

101.80 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 200 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin 450 g Cam Kavanoz - Çekirdekli - Kuzey Ege Bölgesi Zeytinleri - Doğal Olarak İşlenmiş - Tek Orijinli - Veganlara Uygun - Etli - Lezzetli

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8681967076394
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin 450 gr cam kavanoz satışı ve Gurme kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🌱 KAYNAK: The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin için Kuzey Ege Bölgesi’nden Gemlik çeşidi zeytinler kullanılmaktadır. Gemlik zeytinleri, etli yapısı ve muhteşem lezzeti sayesinde haklı bir üne sahiptir.


👨🏻‍🌾 KALİTE: The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin, zeytinlerin sadece tuz ve su ile zeytin tanklarında doğal olarak fermente edilmesi ile yeme olgunluğuna getirilmesi ile üretilmektedir. Bu fermantasyon süreci yaklaşık 4 ay sürmektedir. Bu süreç boyunca, zeytinlerin içinde var olan acılık zeytin tanklarında bulunan suyun belirli aralıklarla değiştirilmesi ile alınır.


🍽️ AROMA & KULLANIM: Gemlik zeytin çeşidinin aroma ve lezzetinin dünyaca ünlü olmasından dolayı sofranıza The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin’e yer vererek kendinize ve sevdiklerinize üstün gurme deneyimi yaşatabilirsiniz. The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin’i kahvaltılarda, salatalarda, diyet ızgara yemeklerinin yanında ya da atıştırmalıklarla beraber tüketebilirsiniz.


🍃 DOĞAL: Adından da anlaşılacağı gibi The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin, doğal olarak fermente edilerek kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan üretilir.

Özellikler

Brüt Ağırlık 750.00 g
Net Ağırlık 450.00 g
Zeytin Çeşidi Premium black olives
Paketleme Mason jar
Orijin Türkiye
Kırılabilir Yes
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Boyut Ø 8.97 cm; h 14.2 cm
İçindekiler Naturally fermented black table olives, salt, water

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.