The Mill Gurme Portakal Reçeli 350 g Cam Kavanoz

32.00 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 2 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

Akdeniz Bahçe Portakalları - %57,5 Portakal Parçaları, Lifleri ve Kabukları - Kahvaltı, Tatlı ve Kek Dekorasyonu İçin Uygun - Doğal - Pastörize

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8683255409563
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Gurme Portakal Reçeli 350 g Cam Kavanoz satışı ve Reçeller ve Pekmez kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🍽️ KULLANIMI: The Mill Gurme Portakal Reçeli kahvaltılarda tüketilebilir. Kahvaltıların yanı sıra, yoğurtla karıştırılarak pasta ve süslemelerde de lezzet arttırıcı olarak kullanılabilir. Ürünümüzle kuru keklerinizi süsleyebilir, portakallı kurabiye ve cheesecake yapabilirsiniz.


😋 LEZZET: The Mill Gurme Portakal Reçeli doğal portakal parçaları, portakal lifleri, portakal kabukları ve meyve suyu içerir. Mevsimlik portakalların aroması ve iştah açıcı kokusuna sahiptir.


🌿 VEGANLAR İÇİN İDEAL: Sadece portakal ve şekerle hazırlanan bu vegan dostu ürün, vejetaryenler ve veganlar tarafından güvenle tüketilebilir. Enfes Akdeniz portakalları, kabuklarıyla birlikte zengin aroma ve eşsiz bir kıvama dönüşmüştür.


👨🏻‍🌾 KALİTE: The Mill Gurme Portakal Reçeli, pestisit kullanılmadan ve iyi tarım standartlarıyla yetiştirilen bahçe portakallarından yapılır. Düşük şeker içeriği nedeniyle, buzdolabında saklandığında şekerlenme meydana gelmez.

Özellikler

Brüt Ağırlık 550.00 g
Net Ağırlık 350.00 g
Paketleme Mason jar
Orijin Türkiye
Kırılabilir Yes
Raf Ömrü (Ay) 24 Months

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.