The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası 320 g Cam Kavanoz

53.80 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 170 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

Kimyasal İçermez - Pişirmeye Uygun - Doğal Olarak İşlenmiş - Lezzet Arttırıcı - Pastörize - Veganlara Uygun - Vitamince Zengin

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8683255409471
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası 320 g Cam Kavanoz satışı ve Gurme kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🍽️ KULLANIM: The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası'nı tüm öğünlerinizde tüketebilirsiniz. Makarnanız, pizzanız için soslar hazırlayabilir, tüm hamur işlerine ve atıştırmalıklara ekleyebilirsiniz. Köfte, kuru dolma, ceviz ezmesi gibi yöresel lezzetlerde de kullanılabilir. Ürünümüz kullanıma hazır olduğu için istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde servis edebilirsiniz. Ürünümüzle, sağlıklı bir ofis atıştırması için sandviçler hazırlayabilir veya barbekü partilerinde etlerinize lezzetli soslar hazırlayabilirsiniz.


🍃 DOĞAL VE SAĞLIKLI: The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası, elle toplanmış bahçe domatesleri ile doğal süreçlerde üretilir ve kimyasal, koruyucu, yapay renklendirici ve aroma içermez. Raf ömrü boyunca besin değerlerini koruması için pastörize edilir.


🌿 VEGANLAR İÇİN İDEAL: Sadece güneşte kurutulmuş domates ve eser miktarda tuz ile hazırlanan bu vegan dostu salçayı, vejetaryenler ve veganlar hiç tereddüt etmeden tüketebilirler.


👨🏻‍🌾 KALİTE: The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası özenle seçilmiş domateslerden yapılmıştır. Domatesler yüksek hijyenik koşulları altında ezilip, tuzla öğütülür ve salça haline gelmesi için kurumaya bırakılır. The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası yapay tatlandırıcı, renklendirici veya kıvam arttırıcı içermez.

Özellikler

Brüt Ağırlık 520.00 kg
Net Ağırlık 320.00 g
Paketleme Mason jar
Orijin Türkiye
Raf Ömrü (Ay) 24 Months

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.