The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 350 g Cam Kavanoz

34.90 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 20 ürün içerir.
Stokta 64 Koli mevcut. Her Koli 20 ürün içerir.

2XL-L (181-230 adet/kg) - Çekirdeksiz - Salamura - Kuzey Ege Bölgesi Zeytinleri - Antioksidanca Zengin - Yüksek Miktarda E vitamini

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8683655320093
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 350 g Cam Kavanoz satışı ve Zeytin kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🌱 KAYNAK: Yeşil zeytin, kırmızı biber ve tuzun mükemmel kombinasyonu ile The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin üretilmiştir. Kuzey Ege Bölgesi’nden gelen yeşil zeytinler içeriğindeki yüksek besleyici öğeler, polifenoller ve antioksidan özelliği sebebiyle tüm dünyada büyük bir rağbet görmektedir.


😍 KALİTE: Türkiye’nin Ege Bölgesi’ndeki verimli topraklarında yetişen zeytinler dikkatli bir şekilde toplanır ve sofranıza ulaştırılır.


😋 AROMA & KULLANIM: The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin, ekşimsi ve tuzlu tadı ile kırmızı biberin aromasını içine alan oldukça karakteristik ve leziz bir üründür. The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin’i kahvaltılarda, salatalarda veya diyet yemeklerinin yanında atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Aynı zamanda veganlar ve vejetaryenlar içinde uygundur.


🩺 FAYDALARI: The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin, tekli doymamış yağ asitleri bakımından zengin olup, karbonhidrat içeriği düşüktür. Ayrıca çok güçlü bir E vitamini kaynağıdır.


🍀 DOĞAL: The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin hijyenik koşullar altında üretildiğinden dolayı, içerisindeki vitaminleri, mineralleri ve antioksidan özelliğini korumaktadır.

Özellikler

Brüt Ağırlık 350.00 g
Net Ağırlık 350.00 g
Zeytin Çeşidi Red pepper-filled green olives
Paketleme Mason jar
Orijin Türkiye
Kırılabilir Yes
Raf Ömrü (Ay) 24
Boyut 7.0 cm; h 13.0 cm

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.