The Mill Gurme Acı Biber Salçası 750 g Cam Kavanoz

139.80 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 121 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

Pişirmeye Uygun - Doğal Olarak İşlenmiş - Lezzet Arttırıcı - Pastörize - Vitamince Zengin - Veganlara Uygun

Satıcı
Arnas Tarım
Marka
The Mill
Barkod
8681967076233
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Gurme Acı Biber Salçası 750 g Cam Kavanoz satışı ve Pişirme Malzemeleri kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🍽️ KULLANIM: The Mill Gurme Acı Biber Salçası her çeşit yemek içinde tüketilebilir. Ayrıca sos olarak makarna ve pizzada kullanılabileceği gibi, hamur işleri ve atıştırmalıklara eklenerek tüketilebilir. The Mill Gurme Acı Biber Salçası tüketime hazır ürün grubundan olduğu için, her yerde ve her zaman servis edilebilir.


🍃 DOĞAL & SAĞLIKLI: The Mill Gurme Acı Biber Salçası, yapay tatlandırıcı, koruyucu ya da kimyasal madde içermeyen, bahçeden özenle toplanan kapya biberlerinin doğal olarak işlenmesi ile üretilmektedir. Biberler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve sürülebilir forma gelene kadar kurutulur. Daha sonra üründe pastörizasyon işlemi gerçekleştirilir, böylece raf ömrü boyunca ürünün lezzetinde ve tadında bir değişiklik meydana gelmez.


🌿 GURMELER VE VEGANLAR İÇİN İDEAL: Sadece acı kırmızı kapya biber ve tuz içerdiğinden dolayı vejeteryanlar ve veganlar güven içinde biber salçamızı tüketebilir.


👨🏻‍🌾 KALİTE: The Mill Gurme Acı Biber Salçası özenle seçilen acı kapya biberlerinden elde edilmektedir. Biberler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve sürülebilir forma gelene kadar kurutulur. The Mill Gurme Acı Biber Salçası herhangi bir kıvam arttırıcı, renklendirici veya yapay tatlandırıcı içermez.
 

 

Özellikler

Raf Ömrü (Ay) 24 months
Net Ağırlık 750 g
Brüt Ağırlık 1.06 kg
Paketleme Mason kavanozu
İçindekiler Red hot capia pepper, trace amount of salt
Menşei Türkiye

Değerlendirmeler

Henüz hiç yorum yok.