The Mill Keçiboynuzu Özü 250 ml Cam Şişe

63.10 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 72 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

%100 Doğal - Soğuk Sıkım - İlave Şeker İçermez - Rafine Şekere Sağlıklı Alternatif - Hiçbir Koruyucu ve Renklendirici İçermez

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8683255409709
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Keçiboynuzu Özü 250 ml Cam Şişe satışı ve Bitki özleri kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

:fork_and_knife: KULLANIM: Sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı keçiboynuzu özü tüketerek güne enerji dolu başlayabilirsiniz. The Mill Keçiboynuzu Özü su ile karıştırılarak meyve suyu olarak tüketilebilir veya ürünümüz ile pastalarınızı süsleyebilirsiniz.

:stethoscope: RAFİNE ŞEKERE SAĞLIKLI ALTERNATİF: Doğal olarak tatlı bir tada sahip olan The Mill Keçiboynuzu Özü'nü rafine şeker yerine tatlılarınızda kullanabilir ve daha sağlıklı tarifler oluşturabilirsiniz.

:sparkling_heart: İÇİNDEKİLER: %100 soğuk sıkım şekersiz keçiboynuzu özü. Ürünümüz meyvenin vakum altında yoğunlaştırılması ile elde edilmektedir. Herhangi bir koruyucu veya koyulaştırıcı içermez. İlave şeker içermez. Alerjen madde içermez.

:four_leaf_clover: VEGAN/ VEJETARYEN: The Mill Keçiboynuzu Özü, yoğunlaştırılmış meyve özünden yapılmıştır. Vegan ve vejetaryen yemekleri için uygundur. Veganlar ve vejetaryenler bu ürünü tereddüt etmeden tüketebilirler.

Özellikler

Brüt Ağırlık 550.00 g
Net Ağırlık 320.00 kg
Paketleme Glass bottle
Hacim 250.00 ml
Orijin Türkiye
Raf Ömrü (Ay) 24
Boyut Ø 4.7 cm; h 23.1 cm

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.