The Mill Kenya Natural Çekirdek Kahve 250 g

90.30 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 50 ürün içerir.
Stokta 3 Koli mevcut. Her Koli 50 ürün içerir.

Ustalıkla Kavrulmuş Bütün Kahve Çekirdeği - %100 Arabica - Limon Notaları Zengin Aroma - Filtre ve Kahve Makinelerine Uygun

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8683255409624
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Kenya Natural Çekirdek Kahve 250 g satışı ve Kahve kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🌱 KAYNAK: The Mill Kenya Natural Çekirdek Kahve, ağaçlarda olgunlaşan ve kendiliğinden düşen kahve meyvelerinin toplanmasıyla üretilir. Kenya, deniz seviyesinden 1.500-1.600 metre yükseklikte ve doğrudan Ekvator'da bulunduğundan kahve yetiştirmek için harika bir bölgedir.


🚀 YÜKSEK İRTİFA: Kahvelerimiz yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinden elde edilir. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşlar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Yüksek rakımda yetişmiş bitkilerden elde edilen kahveler bu yüzden daha leziz ve besleyicidir.


🍴 TÜKETİM: Filtre ve kahve makineleri için uygundur. French press ile filtre kahve demlemek için: önce kahve çekirdeklerinizi ev tipi bir öğütücü ile öğütün. Daha sonra 1 gram iri çekilmiş filtre kahve için 17 ml su kaynatın. French press'in içerisine kahveyi ve suyu ekleyip 4-6 dakika bekleyin. Demlenmesine izin verin ve sürenin sonunda pressi bastırdıktan sonra kahveyi fincanınıza dökün. Afiyet olsun!


😋 LEZZETLİ: Kenya'da yetişen kahvemizde limon, misket limonu ve mango notaları lezzetli bir asidite ile yoğun bir şekilde kendini gösteriyor.


💖 DAHA TAZE: Kahvenin en taze hali, ilk öğütüldüğü andır. Ev tipi bir öğütücü alıp, kahvenizi içmeden hemen önce öğütürseniz, tadına ve aromasına doyamazsınız.

Özellikler

Brüt Ağırlık 270.00 g
Net Ağırlık 250.00 g
Orijin Türkiye
Raf Ömrü (Ay) 24 months

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.