The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke

1,154.60 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 4 ürün içerir.
Stokta 2500 Koli mevcut. Her Koli 4 ürün içerir.

Soğuk Sıkım - Uluslararası Lezzet Enstitüsü 2022 Yılı ÜSTÜN 3 YILDIZ LEZZET ÖDÜLÜ - Salata ve Yemeklere Uygun - Asitlik ≤%0,8 - Vegana Uygun

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8681967076547
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke satışı ve Zeytinyağı kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🍽️ LEZZET & KULLANIM: Yüksek polifenol içeriği ve dolayısıyla yüksek antioksidan stabilitesine sahip olması nedeniyle damakta ve boğazda hafif acımtırak ve taze bir lezzet bırakır. The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı salata, yemek, yemek sosları, marinasyon işlemi, terbiye hazırlamada kullanılabildiği gibi doğrudan da tüketime uygundur.


🍈 %100 NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI: The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı için zeytinler Ege bölgesi'nden toplanır. Ege Bölgesi'ndeki zeytinler fenolik asit bileşenleri ile süslenmiştir ve E vitamini açısından zengindir. E vitamini antioksidan özellikleriyle bilinir.


🤩 HIZLI SOĞUK SIKIM: Üstün kalitede natürel sızma zeytinyağı elde etmek için hasattan sonra zeytinler kısa süre içinde zeytin işleme tesislerine getirilir. Böylece istenmeyen aroma, koku ve bozulmalar önlenmiş olur.


📜 THE MILL SERTİFİKALIDIR: The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı üretiminin her bir aşaması yüksek kalitemizi korumak ve devam ettirmek için kontrol edilmektedir.


🏆 ÖDÜLLER: The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı, 2022'de International Taste Institute Brüksel’den ÜSTÜN 3 YILDIZLI LEZZET ÖDÜLÜ’nü kazanmıştır. Uzman jüri üyeleri tarafından The Mill %100 Naturel Sızma Zeytinyağı aroması, keskinliği ve lezzetiyle oldukça beğeni almıştır.

Özellikler

Brüt Ağırlık 4.94 kg
Net Ağırlık 4.55 kg
Paketleme Tin
Hacim 5.00 l
Zeytinyağı Çeşidi Natürel sızma zeytinyağı
İşlem Türü Virgin, Cold process
Yağ Saflığı % 100
Orijin Türkiye
Kırılabilir No
Raf Ömrü (Ay) 24
Boyut 11.7 x 15 x 31.1h cm
İçindekiler 100% Extra virgin olive oil
Max. acidity level 0.8

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.