The Mill Yağlı Salamura Siyah Zeytin 200 g Cam Kavanoz

37.90 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 20 ürün içerir.
Stokta 109 Koli mevcut. Her Koli 20 ürün içerir.

S-XS (291-350 adet/kg) - Çekirdekli - Kuzey Ege Bölgesi Zeytinleri - Tek Orijinli - Veganlara Uygun - Etli - Lezzetli - Sağlıklı

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8683655320055
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Yağlı Salamura Siyah Zeytin 200 g Cam Kavanoz satışı ve Zeytin kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🌳 DOĞAL FERMENTE: Hiçbir katkı maddesi içermez. Hiçbir ekstra işleme tabi tutulmadan sadece su ve tuz içinde tutularak olgunlaştırıldı. Eşsiz bir tada ve iştah açıcı bir görünüme sahiptir.


😋 LEZZETLİ: Küçük çekirdekli, ince kabuklu ve bol etli olmasıyla ünlü Gemlik türü zeytinleri, asırlık zeytin ağaçlarından topluyoruz. Lezzetin tadını çıkarın!


🩺 SAĞLIKLI: Gemlik tipi zeytinler fenolik asit bileşenleri ile süslenmiştir ve E vitamini yönünden zengindir. E vitamini antioksidan özelliği ile bilinir.


🍴 NASIL TÜKETİLİR: The Mill Yağlı Salamura Siyah Zeytinlerin üzerine zeytinyağı dökerek, çeşitli baharatlar ekleyerek ve limon sıkarak kahvaltılarınızda tüketebilirsiniz. The Mill Yağlı Salamura Siyah Zeytin ile piyaz ve salata yapabilir, zeytin içeren tariflere lezzet katabilirsiniz.


🥦 VEGAN DOSTU: Sofralık zeytin, tuz ve bitkisel yağdan oluşan ürünümüzü tüm vejetaryen ve veganlar rahatlıkla tüketebilir.

Özellikler

Brüt Ağırlık 200.00 g
Net Ağırlık 200.00 g
Zeytin Çeşidi Black fermented olives
Paketleme Mason jar
Orijin Türkiye
Kırılabilir Yes
Raf Ömrü (Ay) 24
Boyut 7.0 cm; h 13.0 cm

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.