The Mill Riviera Zeytinyağı 250 ml Cam Şişe

60.00 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 30 ürün içerir.
Stokta 333 Koli mevcut. Her Koli 30 ürün içerir.

Kuzey Ege Bölgesi'nden - Pişirme ve Kızartmaya Uygun - Daha İyi Lezzet İçin Rafine Zeytinyağı ve %100 Natürel Sızma Zeytinyağının Karışımı - Vegana Uygun

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8681967076653
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Riviera Zeytinyağı 250 ml Cam Şişe satışı ve Zeytinyağı kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🍽️ LEZZET & KULLANIM: The Mill Riviera Zeytinyağı, natürel sızma zeytinyağından daha hafif, hoş bir his veren karakteristik bir zeytinyağı tadına sahiptir. Kızartma ve fırınlama gibi yüksek ısıda pişirme gerektiren yemeklerin yapımında kullanmak için idealdir.


🍈 ZEYTİNYAĞI: The Mill Riviera Zeytinyağı, sızma ve rafine zeytinyağının bir karışımıdır. Rafine edilmiş özel zeytinyağından ve soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen natürel sızma zeytinyağından üretilmiştir. Diğer bitkisel yağlar için mükemmel bir alternatiftir ve tereyağı yerine bile kullanılabilir. The Mill Riviera Zeytinyağı, eşsiz zengin meyve aroması ile her yemek için ideal bir lezzettir.


👨🏻‍🌾 %100 KALİTE: The Mill Riviera Zeytinyağı, üretim sürecinin her aşamasında kontrol ve analiz edilir. Beklentilerinizi karşılamak için akredite laboratuvarlar tarafından analiz edilir.


🌱 KAYNAK: The Mill Riviera Zeytinyağı, Ege Bölgesi'ndeki E vitamini yönünden zengin zeytinlerden üretilir.

Özellikler

Brüt Ağırlık 489.00 g
Net Ağırlık 228.00 g
Hacim 250.00 ml
Zeytinyağı Çeşidi Klasik zeytinyağı
Yağ Saflığı % 100
Kırılabilir Evet
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Boyut 4.5 x 4.5 x 21.9h cm

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.