The Mill Karadut Özü 250 ml Cam Şişe

63.10 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 65 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

The Mill Karadut Özü 250 ml Cam Şişe - Soğuk Sıkım - İlave Şeker İçermez - Rafine Şekere Sağlıklı Alternatif - Hiçbir Koruyucu ve Renklendirici İçermez

Satıcı
Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş
Marka
The Mill
Barkod
8683255409723
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Karadut Özü 250 ml Cam Şişe satışı ve Bitki özleri kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🍴 KULLANIM: Sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı karadut özü tüketerek güne enerji dolu başlayabilirsiniz. The Mill Karadut Özü su ile karıştırılarak meyve suyu olarak tüketilebilir veya ürünümüz ile pastalarınızı süsleyebilirsiniz. Doğal olarak tatlı bir tada sahip olan The Mill Karadut Özü'nü rafine şeker yerine tatlılarınızda kullanabilir ve daha sağlıklı tarifler oluşturabilirsiniz.

💖 İÇİNDEKİLER: Soğuk sıkım şekersiz karadut özü. Ürünümüz meyvenin vakum altında yoğunlaştırılması ile elde edilmektedir. Herhangi bir koruyucu veya koyulaştırıcı içermez. İlave şeker içermez.

🍀 VEGAN/ VEJETARYEN: The Mill Karadut Özü, yoğunlaştırılmış meyve özünden yapılmıştır. Vegan ve vejetaryen diyetleri için uygundur. Veganlar ve vejetaryenler bu ürünü tereddüt etmeden tüketebilirler.

Özellikler

Brüt Ağırlık 555.00 g
Net Ağırlık 320.00 g
Paketleme Glass bottle
Hacim 250.00 ml
Orijin Türkiye

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.