The Mill Yaban Mersini Özü 250 ml Cam Şişe

79.00 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
 
1 Koli toplam 12 ürün içerir.
Stokta 40 Koli mevcut. Her Koli 12 ürün içerir.

%100 Doğal - Soğuk Sıkım - İlave Şeker İçermez - Rafine Şekere Sağlıklı Alternatif - Hiçbir Koruyucu ve Renklendirici İçermez

Satıcı
Arnas Tarım
Marka
The Mill
Barkod
8683255409716
Depo
Istanbul

Toptan The Mill Yaban Mersini Özü 250 ml Cam Şişe satışı ve Pişirme Ekstraktları kategorisine özel ürünler The Mill ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

:fork_and_knife: KULLANIM: Sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı yaban mersini özü tüketerek güne enerji dolu başlayabilirsiniz. The Mill Yaban Mersini Özü su ile karıştırılarak meyve suyu olarak tüketilebilir veya ürünümüz ile pastalarınızı süsleyebilirsiniz.

:stethoscope: RAFİNE ŞEKERE SAĞLIKLI ALTERNATİF: Doğal olarak tatlı bir tada sahip olan The Mill Yaban Mersini Özü'nü rafine şeker yerine tatlılarınızda kullanabilir ve daha sağlıklı tarifler oluşturabilirsiniz.

:sparkling_heart: İÇİNDEKİLER: %100 soğuk preslenmiş şekersiz yaban mersini özü. Ürünümüz meyvenin vakum altında yoğunlaştırılması ile elde edilmektedir. Herhangi bir koruyucu veya koyulaştırıcı içermez. İlave şeker içermez. Alerjen madde içermez.

:four_leaf_clover: VEGAN/ VEJETARYEN: The Mill Yaban Mersini Özü, yoğunlaştırılmış meyve özünden yapılmıştır. Vegan ve vejetaryen diyetleri için uygundur. Veganlar ve vejetaryenler bu ürünü tereddüt etmeden tüketebilirler.

Özellikler

Raf Ömrü (Ay) 24
Net Ağırlık 320 g
Brüt Ağırlık 555 g
Paketleme Cam şişe
Menşei Türkiye

Değerlendirmeler

Henüz hiç yorum yok.