The Soap Factory Artizan Seri Aktif Kömür-Keçi Sütü Sabunu 110 g

37.60 TL

KDV Dahildir. Nakliye Masrafları Dahil Değildir.

Koli
1 Koli toplam 50 ürün içerir.
Stokta 10 Koli mevcut. Her Koli 50 ürün içerir.

The Soap Factory Artizan Seri Kömür-Keçi Sütü Sabunu 110 g - Yüksek Temizleme Etkisi - Daha Temiz ve Pürüzsüz Bir Cilt - Soğuk Sıkım Sabun

Satıcı
Rosebella Kozmetik Üretim ve San. Tic. A.Ş.
Marka
The Soap Factory
Barkod
8683143601314
Depo
Istanbul

Toptan The Soap Factory Artizan Seri Aktif Kömür-Keçi Sütü Sabunu 110 g satışı ve Sabun kategorisine özel ürünler The Soap Factory ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🐐 KÖMÜR-KEÇİ SÜTÜ SABUNU: Harika bir sabunla iki etkiyi deneyimleyin. 


🚿 KULLANIM: Tüm cilt tipleri için uygundur. Çok kuru ve hassas ciltlerde de kullanılabilir. Sık kullanım için uygundur. Sabunu elinizde köpürtün. Bu köpükle yüzünüze masaj yapın. Ardından bol su ile durulayın. Cildinizi iyi bir nemlendirici ile nemlendirin. Saçınızı köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın.


⛄ SOĞUK PROSES: Soğuk proses yöntemi ile üretilir. Yüksek miktarda gliserin içerir. Ayrıca kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, shea yağı, badem yağı ve zeytinyağı gibi besleyici özellikleri yüksek yağlar içerir.


🤩 ÖZEL TASARIM: Özel tasarımları ile göz dolduran Artizan Sabunlar birbirinden estetik seçenekler sunuyor. Özenli tasarımları sayesinde bu sabunlar kullanılmadıklarında hoş bir dekorasyon etkisi yaratır.

Özellikler

Sabunun yapısı Bar
Orijin Türkiye
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Brüt Ağırlık 100.00 g
Net Ağırlık 100.00 g
Etkileri ve faydaları exfoliating , basic cleaning

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.