Toptan The Soap Factory Okaliptüs Banyo Tuzu 240 g Cam Kavanoz satışı ve Banyo Tuzu kategorisine özel ürünler The Soap Factory ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🤩 OKALİPTUS BANYO TUZU: The Soap Factory Okaliptus Banyo Tuzu ile deniz tuzunun olağanüstü etkisini evinize taşıyın. Tamamen doğaldır ve katkısızdır. Gerçek deniz tuzu, Epsom tuzu, taze bitkiler ve yüksek kaliteli soğuk sıkım bitkisel yağlarla hazırlanmıştır. Bu mükemmel karışımın rahatlatıcı etkisiyle yapılan bir banyo herkese iyi gelecektir.


✨ FAYDALARI: Düzenli kullanımda şaşırtıcı derecede olumlu sonuçlar verir. Okaliptus esansiyel yağı, zihinsel berraklık etkisi ile güne zinde başlamanıza yardımcı olur. Vücudunuza bağlı negatif elektriği atmaya yardımcı olan The Soap Factory Banyo Tuzları, günün stresini atmanıza da yardımcı olur.


🛁 KULLANIM: Küveti sıcak suyla doldurun ve The Soap Factory Okaliptüs Banyo Tuzu'nu ekleyin. Tuzun çözülmesi ve otların demlenmesi için 10 dakika bekleyin. Küvete girin ve keyfini çıkarın.


🦶 KÖTÜ KOKUYA KARŞI: Ayak kokusundan kurtulmak için; ılık su dolu bir kovaya banyo tuzu eklenir. Daha sonra ayaklar bu suda 15-20 dakika bekletilir. Bunu haftada bir yapmanız yeterli olacaktır.


🌱 VEGAN & NATURAL: The Soap Factory Okaliptüs Banyo Tuzu vegandır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Özellikler

İçindekiler Sea salt, Epsom salt, eucalyptus essential oil, mint essential oil, rosemary essential oil, tea tree essential oil, grapeseed oil, coloring additive, sage leaves, rosemary leaves, glycerin
Kırılabilir Yes
Orijin Türkiye
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Brüt Ağırlık 440.00 g
Paketleme Mason jar
El yapımı Yes
Net Ağırlık 240.00 g
Etkileri ve faydaları nourishing, exfoliating
İşlem Türü Artisan
Product dimensions 12.5 cm (height) x 5.5 cm (width) x 5.5 cm (depth)

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.