Toptan The Soap Factory Melisa Banyo Tuzu 240 g Cam Kavanoz satışı ve Banyo Tuzu kategorisine özel ürünler The Soap Factory ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🌿MELİSSA BANYO TUZU: The Soap Factory Melissa Banyo Tuzu, deniz tuzu, İngiliz karbonatı, çeşitli otlar, rengi bozulmayan çiçekler ve aromatik yağların karışımı ile hazırlanır. Ölümsüz çiçekler, suyla temas ettiklerinde yapraklarını genişletirler.


🛁 KULLANIMI: The Soap Factory Melissa Banyo Tuzunu küvete ekleyin ve eriyene kadar bekleyin.
Vücut bakımı için: Küveti sıcak suyla doldurun. Şişeyi suya ekleyin. Tuzun çözülmesi ve bitkilerin demlenmesi için 10 dakika bekleyin. Küvete girin ve keyfini çıkarın.
Ayak bakımı için: Bir kaba sıcak su doldurun. 2-3 yemek kaşığı The Soap Factory Melissa Banyo Tuzu ekleyin. Ayaklarınızı 15-30 dakika bu suda tutun. Ayaklarınızı kurulayın ve The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı ile nemlendirin.


🌱 VEGAN & DOĞAL: Sabun Fabrikası Melissa Banyo Tuzu vegandır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Özellikler

İçindekiler Sea salt, British carbonate, lemon balm oil, lemon balm essence, Xeranthemum annuum oil, apricot seed oil, ginder oil, lemon balm leaves, dry Xeranthemum annuum flowers, glycerine
Kırılabilir Yes
Orijin Türkiye
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Brüt Ağırlık 440.00 g
Paketleme Mason jar
El yapımı Yes
Net Ağırlık 240.00 g
Etkileri ve faydaları nourishing, exfoliating
İşlem Türü Artisan
Product dimensions 12.5 cm (height) x 5.5 cm (width) x 5.5 cm (depth)

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.