Toptan The Soap Factory İpek Serisi El Yapımı Keçi Sütü Sabunu 100 g satışı ve Sabun kategorisine özel ürünler The Soap Factory ve birçok farklı marka tarafından toplu satış için Pallet Grid'te listelenmekte.

Açıklama

🐐 NEDEN KEÇİ SÜTÜ: Çünkü keçi sütü insan sütüne en çok benzeyen süttür. Tıpkı anne sütü gibi ihtiyacımız olan bütün gereksinimlerimizi karşılar. Keçi sütündeki alfa hidroksi asit, cilt hücrelerinin yenilenmesinde aktif rol oynar.


🛁 NASIL KULLANILIR: Sabunu köpürtün ve yüzünüze yayın. Ardından bol su ile durulayın. Akneye meyilli ciltlerde günde iki kez kullanılmalıdır. Daha iyi bir sonuç için banyoda The Soap Factory banyo lifini kullanın. Islak saçınızı bu sabunla köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın. Saçın daha iyi beslenmesi için banyodan 2 saat önce The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı ile saçınızı nemlendirin. Tüm vücudu nazikçe ovun. Kullanım ömrünü uzatmak için her kullanım arasında kalıp sabunu kuru tutun.


🌱 DOĞAL: El yapımı İpek Serisi sabunlar soğuk proses yöntemiyle üretilir. Isıl işlem uygulanmayan sabunların içeriğinde bulunan doğal bitkisel yağ ve maddelerin besleyici özellikleri zarar görmez.


🌍 ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory, üretimin her aşamasında çevreci üretim bilincini benimser.

Özellikler

Sabunun yapısı Bar
İçindekiler Aqua, Cocos Nucifera Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Hydroxide, Ricinus Communis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Perfume, Elaeis Guineensis Seed Oil, Goat Milk
Kırılabilir No
Orijin Türkiye
Alerjen Goat milk
Raf Ömrü (Ay) 24 months
Brüt Ağırlık 100.00 g
El yapımı Yes
Net Ağırlık 100.00 g
Sabunun Temel İçeriği Keçi sütü
İşlem Türü Cold process
Product dimensions 7 cm (height) x 7.5 cm (length) x 2.5 cm (width)

Değerlendirmeler

Henüz satın alan değerlendirmesi bulunmamaktadır.